Online, PPC, web a video

Online, PPC reklama, webové stránky a video. Máme plnou hlavu skvělých nápadů. Milujeme obsah.

#PPC reklama SEZNAM - Sklik, GOOGLE - Google Ads Někdy rovněž nazývaná jako výkonnostní reklama má za cíl zvýšit návštěvnost vašeho webu, ale současně přivádět jen relevantní návštěvníky. Je velmi přesně cílitelná a měřitelná, takže v průběhu času se dá velmi dobře optimalizovat. Její umístění ve vyhledávání navíc zajišťuje, že na ni uživatel narazí právě v okamžiku, kdy má o Váš produkt či službu zájem.

#Sociální marketing

Vytvoření profilu

Správa profilu

Podpora

Obsahová strategie

Produkce obsahu

Reklama a kampaně

#Facebook, Instagram a další online kanály Všechny tyto sítě jsou žíznivé po vizuální komunikaci. Na tomto poli potřebujete mít skvělé výsledky. Vytváříme zajímavý obsah pro online kanály.

#Webové stránky První kontakt s Vašimi zákazníky je díky webovým stránkám. Aby kampaně mohly fungovat, je nedříve potřeba mít kvalitní web, na který uživatele nasměrujete. Vyvíjíme v nejmodernějších technologiích s ohledem na účely budovaného webu.

#Jaké stránky jsme stvořili? Vytvořili jsme např. nový brand pro společnost CHRISTINE PROMO včetně webových stránek. Společným prvkem jsou luxusní parfémy NEFRITO, které společnost nabízí v různých podobách. Např. parfém Nefrito® Dope je dlouhodobý best-seller.

#Socmed Pomocí sociálních sítí Vám pomůžeme komunikovat s Vašimi zákazníky v přátelské rovině. Váš Facebook, Twitter, LinkedIn a Youtube nastavíme tak, aby dávaly marketingově smysl.

#Banner Bannerová reklama Vám pomůže být vidět. Pomocí zvyšování povědomí o Vaší značce Vám pomůžeme uspět nejen v krátkodobém, ale rovněž i dlouhodobém horizontu.

#SEO Pomůžeme Vám s optimalizací stránek pro vyhledávače! Od analýzy klíčových slov, přes tvorbu obsahu a budování zpětných odkazů, až po dlouhodobou optimalizaci webu.

#Analytics Nejde řídit to, co se neměří. Proto Vám nastavíme webovou analytiku tak, aby měla smysl. Se správnými metrikami tak budete schopní vyhodnocovat nejen své kampaně, ale i změny na webu a další firemní aktivity.

#Video, foto produkce, animace Kombinací naší techniky a zkušeností za objektivem Vás přesvědčíme vysokou kvalitou provedení. Bez videa produktu nebo služby dnes není možné uspět. Díky emocím dokážeme cílit na Vaši skupinu zákazníků. Pojďte s námi natočit účinnou reklamu.

Produktová fotografie

Fotografie na soc. sítě

Prezentační videa

Reklamy - animace

 

#Proč s námi? My z BLUE DOCK chceme být průkopníky lepší vizuální komunikace.

Kreativa, grafika, branding a kampaně na jednom místě

Máme cit pro jedinečný online

Dlouhodobé zkušenosti

Kreativní zpracování

Vize strategie

 

BLUE DOCK I Vizuální komunikace

Kreativa - Grafika - Branding - Kampaně

 

Chcete vidět další služby?