Grafika, branding, produkce

Grafika, branding, produkce, tisk.

#Grafika, DTP, loga Grafické práce nás velmi baví. Umíme různé grafické styly a přizpůsobíme tón komunikace, abychom navázali na Vaši stávající grafickou podobu, nebo vytvoříme zcela novou. Potřebujete vytvořit logo nebo zpracovat grafiku?

DTP  a grafické práce

Vizuální identita - loga

Vytvoření značky

Název společnosti - produktu

Redesign - přepracování stávající grafiky

Firemní design

Komplexní grafické návrhy

Manuál firemní identity

Sjednocení vizuálního stylu (Corporate Identity)

#Co jsme stvořili? Vytvořili jsme mnoho značek, ale ZFISH, nás bavil svým zaměřením nejvíce. Stvořili jsme logo a kompletní vizuální komunikaci prestižní značky, která začala expandovat na zahraniční trhy.

#Základní prvky stylu Základními prvky jednotného vizuálního stylu společnosti je grafická podoba značky, jednotný typ písma, barevnost a doplňkové prvky vizuálního stylu. Jejich správné použití specifikuje grafický manuál. Vytvoříme Vám logo, navrhneme vhodné barvy, písmo, ikony, web, tiskoviny, online materiály, dresscode, merchandising, obaly, polepy a další. Nastavíme jednotnou linii Vaší vizuální komunikace. Ve firemním stylu se odráží vše, čím a jak chcete společnost prezentovat. Stylů může být mnoho (luxusní, odborný, specializovaný atd.). Najděte s námi autentický způsob vyjádření pro Vaši společnost.

#Chcete mít také unikátní LOGO? Vytvořili jsme např. minimalistický brand pro luxusní Penzion a restaurant U sousedů na Šumavě. Novým brandem spojujeme hranice se sousedy na německé straně a boříme geografické rozhraní. Spojujeme sousedy, kteří se potkají u jednoho stolu, ať už hovoří jakýmkoliv jazykem. I z Vašeho loga uděláme LOVEbrand.

.

#LOVEbrand  I z Vašeho loga uděláme LOVEbrand.

.

#Tisk Ano, máme rádi staré dobré tiskoviny. Vnímáme, že tiskoviny jsou nedílnou součástí marketingových materiálů. Je příjemné se dívat, dotýkat a cítit vůni papíru.

Letáky, plakáty, časopisy, brožury, bannery, samolepky, polepy aut, plotrované samolepky, podlahová grafika, světelmá reklama, 3D označení budov, interiérů a další.

#Konzultace a vyhodnocení stávajícího vizuálního stylu zdarma Vyhodnotíme a poradíme Vám, co se dá udělat lépe. Nastavíme Vám tón Vaší komunikace směrem k zákazníkům. Chci nastavit vizuální komunikaci.

#Proč s námi? My z BLUE DOCK chceme být průkopníky lepší vizuální komunikace.

Koncepce, design a výroba na jednom místě

Máme cit pro originální grafiku

Dlouhodobé zkušenosti

Kreativní zpracování

Vize značky

 

BLUE DOCK I Vizuální komunikace

Kreativa - Grafika - Branding - Kampaně

 

Chcete vidět další služby?